Predblagdansko druženje s roditeljima

mt_gallery

U starijoj skupini su djeca i odgojiteljice osjetili potrebu da se u prosincu, mjesecu obitelji i zajedništva, okrenu više jedni prema drugima. Organizirano je druženje djece- roditelja – odgojiteljice s naglaskom na pripremi za školu koja je i tema projekta na nivou skupine. Roditeljima je prikazano kako se u vrtiću kroz razne igre priprema za školu a koje i oni mogu s djecom provoditi u svom obiteljskom okruženju (npr. igre brojevima, slovima, šaljive natjecateljske igre u kojima vježbamo razne životno-praktične aktivnosti), igre rime- traženje sličica u rimi, pisanje pjesama u rimi itd. Smijeha, zagrljaja, poljubaca i lijepih riječi nije nedostajalo, a to je bio i glavni cilj- kvalitetno provesti vrijeme zajedno.

mt_gallery

U suradnji s roditeljima u sklopu projekta „Partnerstvo s roditeljima” na nivou vrtića, organizirana je još jedna humanitarna akcija- prikupljene su igračke, slatkiši i higijenske potrepštine za djecu bez roditelja koja su smještena u domu za djecu. Osobnu su djeca i odgojiteljice uručile prikupljene darove.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content