Odgojiteljsko vijeće – Prezentacija projekata

U Ustanovi Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić održano je Odgojiteljsko vijeće, 09. veljače 2016. godine, na temu Prezentacija projekata iz područja Nacionalnog odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo Vlade Republike Hrvatske. Odgojiteljice iz devet podružnica prezentirale su projekte na nivou vrtića i skupina. Dječji vrtić ”Hlapić” predstavio se projektom ”Šuma”, vrtić ”Kosjenka” projektom ”Plodovi zemlje”, vrtić ”Maslačak” projektom ”Igra nekad i sad”, vrtić ”Pčelica” projektom ”Dijete u svijetu glazbenih instrumenata”, vrtić ”Radost” projektom ”Andrej nas uči toleranciji”, vrtić ”Seka i braco” projektom ”Brod je moj grad, u njemu živim rad”, vrtić ”Stribor” projektom ”Djetinjstvo tvoje i moje”, vrtić ”Tintilinić” projektom ”Imam pravo jesti zdravo” i vrtić ”Trnoružica” projektom ”Zdrava hrana”. Prezentacijom projekata na Odgojiteljskom vijeću omogućena je razmjena iskustava te su odgojitelji dobili dodatnu motivaciju za razvijanje vještina demokratskog građanstva.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content