Dani zahvalnosti za plodove zemlje

mt_gallery

Već tradicionalno u našem vrtiću tijekom listopada obilježavamo Dane kruha – Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Kako bi realizirali aktivnosti koje provodimo u radu s djecom potrebna nam je svakodnevna suradnja roditelja, a kako bi im zahvalili na tome pripremili smo malu svečanost kojom smo obuhvatili sve ono što smo do sada ostvarili. U programu su sudjelovala djeca svih odgojnih skupina različitim stihovima, poslovicama, brojalicama, scenskim igrama i zajedničkim pjesmama koje su roditelji nagradili velikim pljeskom. Roditelje smo zamolili da se upišu u knjigu dojmova kako bi nam o tome ostao i pisani trag.

“Prekrasna predstava, prelijepe pjesme. Hvala vam ste nam omogućili sudjelovanje.”

“Prekrasno smo se osjećali gledajući vas i djecu. Hvala vam što nas stalno uveseljavate i pomažete nam u odgoju naše i vaše djece.”
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content