Dani zahvalnosti za plodove zemlje

mt_gallery

Već tradicionalno u našem vrtiću tijekom listopada obilježavamo Dane kruha – Dane zahvalnosti za plodove zemlje. Kako bi realizirali aktivnosti koje provodimo u radu s djecom potrebna nam je svakodnevna suradnja roditelja, a kako bi im zahvalili na tome pripremili smo malu svečanost kojom smo obuhvatili sve ono što smo do sada ostvarili. U programu su sudjelovala djeca svih odgojnih skupina različitim stihovima, poslovicama, brojalicama, scenskim igrama i zajedničkim pjesmama koje su roditelji nagradili velikim pljeskom. Roditelje smo zamolili da se upišu u knjigu dojmova kako bi nam o tome ostao i pisani trag.

“Prekrasna predstava, prelijepe pjesme. Hvala vam ste nam omogućili sudjelovanje.”

“Prekrasno smo se osjećali gledajući vas i djecu. Hvala vam što nas stalno uveseljavate i pomažete nam u odgoju naše i vaše djece.”
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content