Božićni i novogodišnji blagdani

mt_gallery

Tradicionalno, i ove godine, povodom nadolazećih božićnih i novogodišnjih blagdana, djeca svih odgojno-obrazovnih skupina maštovito i marljivo su izrađivala ukrase za bor, čestitke za najmilije, anđele od gipsa, adventske vjenčiće…Prikupljeni neoblikovan materijal, mnoštvo ideja i vrijedne ruke približile su čaroliju Božića. Sve dnevne aktivnosti organizirane su prilagođavajući se djeci i njihovim potrebama. Na Učiteljskom fakultetu, studenti su priredili predstavu „Božićna zvijezda”, koju su pogledala djeca iz mlađe i srednje skupine. Predstava je bila humanitarnog karaktera te je sav prikupljeni novac doniran Udruzi „Slap”. Djeca su na očigled bila vrlo uzbuđena te su nestrpljivo iščekivala početak predstave te u vrtić se vratili prepuni dojmova koje su prenijeli u vrtičke aktivnosti.

mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content