TRIBINA ZA RODITELJE ˝Dijalog u braku i odgoj djeteta predškolske dobi˝

mt_gallery

 31.01.2012.godine u DV „Trnoružica” održana je tribina za roditelje i predavanje na temu „Dijalog u braku i odgoj djeteta predškolske dobi”, koju je održala bračno-obiteljska savjetnica Suzana Matošević,dipl.teolog. Održana je jednosatna tribina koja je brojnim nazočnim roditeljima ukazala na vrijednost obiteljskog ozračja. Savjetnica je govorila o uspješnoj komunikaciji i preprekama uspješne komunikacije te o sukobu i načinima njegovog rješavanja.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content