Jesen u vrtiću

mt_gallery

Godišnje doba – jesen je djeci i odgojiteljicama bila poticaj za različite likovne aktivnosti kao što su: otisak lišća, mozaik, izrada stabla od neoblikovanog materijala, slikanje temperama na staklu, otisak jabuka, izrada ježića od kestenja i njegovo oblikovanje plastelinom.
Raznovrsne didaktičke igre kao slagalice, memory, poklapaljke, matematičke igre, slovarice, pokretne i scenske igre kod djece su privukle veliko zanimanje te je svatko prema svojim sposobnostima za sebe pronašao što ga zanima. Pričama, dramatizacijom i pjesmama djeci su dočarana jesen i njezina prirodna bogatstva.
Djeca su marljivo skupljala jesenske plodove te su s prikupljenim plodovima, zajedno s odgojiteljicama, uredila i obogatila prostor vrtića.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content