Ogledno predavanje – ˝Pahuljice˝

mt_gallery

Odgojiteljica mentorica, Božana Lovrić je održala za studente u vrtiću „Trnoružica” oglednu aktivnost iz Metodike likovne kulture. Tema oglednog predavanja pod nazivom „Pahuljice” započela je bajkovitim i scenski osmišljenim poticajem u snježnoj sobi. Poticaj je bio obogaćen sudjelovanjem djevojčica iz srednje skupine. Djeca su nakon maštovitog i dobro ograniziranog poticaja istraživala različite materijale i likovne tehnike te na taj način izrazila svoj doživljaj, osjećaje, misli i ideje. Po završetku likovnog stvaralaštva djeca su s posebnom radošću doživljela zajedničku aktivnost „Grudanje”.
Likovni radovi izloženi su u hodniku dječjeg vrtića, kako bi djeca i njihovi roditelji uživali u njihovoj raznolikosti.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content