U svijetu bajki

mt_gallery

Tijekom travnja u DV „Radost” djeca su sudjelovala u raznim aktivnostima, a najviše vremena provedeno je u obilježavanju Dana Ivane Brlić Mažuranić. Tom prigodom aktivnosti su bile organizirane na razini vrtića gdje su bile uključene sve odgojne skupine. U vrtiću su studentice Ranog predškolskog odgoja organizirale aktivnosti na temu priče Ivane Brlić Mažuranić – Lutonjica Toporko i devet župančića, a djeca svih skupina su se uključila i međusobno surađivala. Tijekom otvorenih dana vrtića, u vrtiću Radost organizirane su aktivnosti na razini vrtića pod nazivom „Kirvaj-Licitari” gdje su se djeca uključivala u likovno kreativne, manipulativne, glazbene i scenske aktivnosti. Pritom su se svi zabavili njegujući tradiciju „kirvaja” za koji su izrađivali razna licitarska srca, igračke, ringišpil, drvene konjiće. 
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content