Majčin dan

mt_gallery

Dana 13.svibnja 2013. godine u vrtiću ˝Trnoružica˝ djeca i odgojiteljice su obilježile Majčin dan, blagdan u čast majki i majčinstva. Izrađenim čestitkama i prigodnim recitacijama djeca su ponosno darivala svoje majke te im na taj način zahvalila, jer majke imaju bezbroj uloga kako bi se djeca osjećala sigurno, zaštićeno i voljeno. Panoi vrtića prigodno su uređeni dječjim likovnim radovima na temu ˝Mama, volim te˝.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content