Svibanjske aktivnosti

mt_gallery

U vrtiću Radost tijekom svibnja vladala je vesela i razigrana atmosfera. Aktivnosti unutar skupina bile su šarolike, a u njima su uživala i djeca i odgojitelji. U jasličkoj skupini djeca su promatrala kakav trag na papiru ostavlja otisak prometnih vozila. Mlađa skupina najviše vremena posvetila je sadnji graha i promatrala tijek njegova klijanja i rasta, brinući se da posađene sjemenke imaju izvor svjetla i dovoljno vode. Također u mlađoj skupini tijekom degustacije voća djeca su započela igru prepoznavanja okusa „Pogodi što sam ti dao” i time privukla veći broj djece na uključivanje. U srednjoj skupini djeca su najveći interes pokazivala za tjelesnim aktivnostima u vrtićkom dvorištu kao i u dvorani, gdje su rado sudjelovala u aktivnostima na raznim poligonima. Skupinu je posjetila i majka koja svira klarinet i trubu što je u djeci izazvalo veliko zanimanje za navedene instrumente i potaklo i djecu starije skupine da se uključe. Svi su imali priliku doći u dodir s tim instrumentima i pokušati ih svirati u čemu su jako uživali i pritom se zabavili. Starija skupina najviše se radovala dugo očekivanom posjetu OŠ Vladimir Nazor, gdje su recitirali, pjevali i plesali pred tamošnjim školarcima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content