Lipanjske aktivnosti

mt_gallery

U mjesecu lipnju u vrtiću Radost aktivnosti su bile raznolike, a najveći interes djece bio je usmjeren na zajedničke tjelesne aktivnosti i igre prilikom boravka na zraku. S obzirom na svakodnevni porast temperature djeca su imala sve veću potrebu boraviti na zraku i svoju energiju usmjeriti na tjelesne aktivnosti u dvorani. Tako su djeca mlađe i srednje skupine sudjelovala u zajedničkim poligonima i natjecateljskim igrama u dvorani te onima organiziranim u dvorištu za vrijeme boravka na zraku, gdje je najveći interes obje skupine bio za igrama u pijesku. Djeca starije skupine oprostila su se od svog vrtićkog života završnom priredbom koja je organizirana u Kazališno- koncertnoj dvorani ˝Ivana Brlić Mažuranić˝. Nastupali su s poznatom dječjom pjesmom „Ide zeko iz daleka” gdje su se uz glazbu i ples istaknuli i prikladnim i dopadljivim kostimima zečića.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content