Lipanjske aktivnosti

mt_gallery

U mjesecu lipnju u vrtiću Radost aktivnosti su bile raznolike, a najveći interes djece bio je usmjeren na zajedničke tjelesne aktivnosti i igre prilikom boravka na zraku. S obzirom na svakodnevni porast temperature djeca su imala sve veću potrebu boraviti na zraku i svoju energiju usmjeriti na tjelesne aktivnosti u dvorani. Tako su djeca mlađe i srednje skupine sudjelovala u zajedničkim poligonima i natjecateljskim igrama u dvorani te onima organiziranim u dvorištu za vrijeme boravka na zraku, gdje je najveći interes obje skupine bio za igrama u pijesku. Djeca starije skupine oprostila su se od svog vrtićkog života završnom priredbom koja je organizirana u Kazališno- koncertnoj dvorani ˝Ivana Brlić Mažuranić˝. Nastupali su s poznatom dječjom pjesmom „Ide zeko iz daleka” gdje su se uz glazbu i ples istaknuli i prikladnim i dopadljivim kostimima zečića.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content