˝Osmijeh moje majke˝

mt_gallery

Osmijeh moje majke najljepši je cvijet te da je to zaista tako pokazala su djeca u svojim crtežima majke različitim likovnim tehnikama: temperama, masnim bojama i slično. Majkama su marljivo izrađivala različite poklone: cvijeće od kolaž papira, narukvice, lančiće. Oni najmanji veselo su utiskivali rukice te nizajući otiske na papir su stvorili najljepši buket namijenjen upravo mami. Veselim čestitkama u obliku haljine pune šarenih boja s posebnim dezenima, kakve može osmisliti samo dječja mašta, poželjela su majkama sretan Majčin dan i zahvalila im recitacijama „Mama” i „Draga moja majko” te pjesmom „Osmijeh moje majke”. No osim Majčinog dana, mjesec svibanj obilježio je i Dan grada Slavonskog Broda. U čast gradu Brodu djeca su izradila od glinamola svoj grad u malom, naslikala ga tehnikom flomastera i tuša u boji, a omiljeni dio grada nacrtala pastelama.
Svečanosti povodom Dana grada pridonijela je posebno srednja odgojno-obrazovna skupina koja je spretnim i vrlo zanimljivim plesom uveselila slavlje održano u dvorani Vijuš.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content