Blagdani u vrtiću

mt_gallery

Advent je vrijeme od posebnog značenja u kulturi našeg naroda. U radu s djecom predškolske dobi provode se aktivnosti kojima će djeca iskustveno spoznati značenje i smisao adventa. Pričanjem poučnih Bozićnih priča, pjevanjem Bozićnih pjesama i kreativnim aktivnostima stvaramo blagadnsko ozračje u vrtiću.
Dana 19. prosinca 2014. u 17.00 sati djeca i odgojitelji vrtića “Radost” pripremili su Bozićnu priredbu za roditelje. Prigodnim blagdanski programom razveselili smo roditelje i zazeljeli im Čestit  Božić.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content