Blagdani u vrtiću

mt_gallery

Advent je vrijeme od posebnog značenja u kulturi našeg naroda. U radu s djecom predškolske dobi provode se aktivnosti kojima će djeca iskustveno spoznati značenje i smisao adventa. Pričanjem poučnih Bozićnih priča, pjevanjem Bozićnih pjesama i kreativnim aktivnostima stvaramo blagadnsko ozračje u vrtiću.
Dana 19. prosinca 2014. u 17.00 sati djeca i odgojitelji vrtića “Radost” pripremili su Bozićnu priredbu za roditelje. Prigodnim blagdanski programom razveselili smo roditelje i zazeljeli im Čestit  Božić.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content