Solidarnost i ekologija

mt_gallery

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL) provodi projekt pod nazivom ‘Plastičnim čepovima do skupih lijekova’. Udruga će prikupljene čepove prodavati, a novcem od prikupljenih čepova će se nabavljati potrebni lijekovi.
U akciju prikupljanja plastičnih čepova uključila su se djeca, roditelji i odgojiteljice DV Radost. Sakupljajući plastične čepove činimo dobro za okoliš, a ujedno činimo i hvalevrijedno humanitarno djelo.
U nadi kako će ova humanitarna akcija pridonijeti poboljšanju životnih uvjeta oboljelih od leukemije i limfoma pozivamo one koji još ne sudjeluju u humanitarnoj akciji da se uključe.mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content