Maskenbal u vrtiću i dječja pokladna povorka

mt_gallery

Leptiri, bubamare, Else, Batmani, Supermani, klauni i ostale maske okupile su se u petak 05. veljače 2016. u Dječjem vrtiću Radost, gdje je održan maskenbal. Uz glazbu, ples i različite društveno-zabavne igre djeca su imala priliku pokazati svoja umijeća i vještine, a pri tome se dobro i zabaviti. Ovim veselim maskenbalom djeca iz Dječjeg vrtića Radost pripremila su se za dječju pokladnu povorku koja se održala u nedjelju, 7. veljače 2016. godine u našem gradu. U povorci su uz brojne sudionike sudjelovala i djeca starije skupine i djeca polaznici programa predškole Dječjeg vrtića Radost. Povorka je u 14.00 sati krenula od stadiona Marsonie prema glavnom gradskom trgu. Maske su rezultat zajedničkog rada djece i roditelja. Bila je to prigoda za ugodno i veselo druženje.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content