Maskenbal u vrtiću i dječja pokladna povorka

mt_gallery

Leptiri, bubamare, Else, Batmani, Supermani, klauni i ostale maske okupile su se u petak 05. veljače 2016. u Dječjem vrtiću Radost, gdje je održan maskenbal. Uz glazbu, ples i različite društveno-zabavne igre djeca su imala priliku pokazati svoja umijeća i vještine, a pri tome se dobro i zabaviti. Ovim veselim maskenbalom djeca iz Dječjeg vrtića Radost pripremila su se za dječju pokladnu povorku koja se održala u nedjelju, 7. veljače 2016. godine u našem gradu. U povorci su uz brojne sudionike sudjelovala i djeca starije skupine i djeca polaznici programa predškole Dječjeg vrtića Radost. Povorka je u 14.00 sati krenula od stadiona Marsonie prema glavnom gradskom trgu. Maske su rezultat zajedničkog rada djece i roditelja. Bila je to prigoda za ugodno i veselo druženje.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content