Početak nove vrtićke avanture

mt_gallery

Vratili smo se, odnosno po prvi puta zakoračili u preuređeni vrtić Radost i u mjesecu rujnu započeli poticajne i zabavne vrtićke čarolije: istraživanje i upoznavanje jeseni, promjene u prirodi, jesenske plodine, razvijanje ekološke osviještenosti i brige za neposredni vrtićki okoliš. Naši najmlađi polaznici su uspješno prošli period adaptacije te kroz igru i poticajno okruženje počeli stvarati nova prijateljstva te stjecati nova, zanimljiva iskustva. Oni malo stariji su se ponovno susreli sa svojim prijateljima i odgojiteljicama te kroz smijeh, igru i učenje radosno započeli novu školsku godinu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content