Jesenske radosti

mt_gallery

Boje, jabuke, lišće i plodovi jeseni ušetali su u naš vrtić. Djeca su kroz niz različitih aktivnosti svojom maštom i kreativnošću pokušala dočarati vlastiti doživljaj novog godišnjeg doba. Bogatstvo plodova, boja i šarenila poticaj je na nove izazove. Kukuruz, bundeve, žirevi jako su brzo postali zanimljiv pedagoški materijal s kojim se djeca često igraju! Djeca su posebno bila oduševljena vatrogascima koji su nas posjetili i održali kratku edukaciju o prirodnim i drugim nesrećama te značaju jedinstvenog europskog broja 112! Upozorili su nas što trebamo napraviti u slučaju požara, poplave ili potresa, upoznali s potrebnom opremom i vatrogasnim vozilom što se pokazalo osobito zanimljivo i korisno za razvoj stvaralaštva i izražavanja u novim aktivnostima.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content