„JEDNA JABUKA NA DAN TJERA DOKTORA IZ KUĆE VAN!“

mt_gallery

I ove godine, vec tradicionalno, obilježili smo u našem vrtiću „Dan jabuka“.
Organizirali smo kreativne radionice poput: kaširanja, otisci od polovice jabuka, mozaik, modeliranje jabuke od plastelina. Djeca su najveći interes pokazala za radno – prakticnim aktivnostima: pripremanje soka i čipsa od jabuka s cimetom.
Igre s jabukama: ples u paru, nošenje jabuke na kuhačama potaknule su djecu na suradnju, toleranciju, zabavu i druženje. Razlikovali smo jabuke po boji i veličini (mlađa skupina) i izradili zajednički plakat.
Stečena iskustva i doživljaji ostat će nezaboravni kod svih sudionika! Ovakav oblik „učenja“ je ponovno oduševio djecu, koja su aktivno sudjelovala i vidjela konkretne rezultate svoga sudjelovanja i stvarala pozitivnu sliku o sebi.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content