Jesen u Radosti

mt_gallery

Ulaskom u kasnu jesen odgojno-obrazovne skupine u našem vrtiću su proširivale spoznaje o vremenu i njegovim obilježjima u jeseni, prirodi koja nas okružuje, životinjskom i biljnom svijetu. Oformljene eko-patrole svakodnevno su vodile brigu o vanjskom i unutarnjem prostoru vrtića i tako gradile pozitivne ekološke stavove. Naši roditelji su s velikim entuzijazmom pristupili akciji sakupljanja čepova za pomoć Udrugama oboljelih od leukemije kao i akciji sakupljanja starih auto guma u svrhu pravljenja novih dvorišnih elemenata za igru.
Nakon organiziranih radionica s roditeljima održat će se i Katarinski sajam na kojem ćemo prikazati dječje kreativne rukotvorine.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content