Jesen u Radosti

mt_gallery

Ulaskom u kasnu jesen odgojno-obrazovne skupine u našem vrtiću su proširivale spoznaje o vremenu i njegovim obilježjima u jeseni, prirodi koja nas okružuje, životinjskom i biljnom svijetu. Oformljene eko-patrole svakodnevno su vodile brigu o vanjskom i unutarnjem prostoru vrtića i tako gradile pozitivne ekološke stavove. Naši roditelji su s velikim entuzijazmom pristupili akciji sakupljanja čepova za pomoć Udrugama oboljelih od leukemije kao i akciji sakupljanja starih auto guma u svrhu pravljenja novih dvorišnih elemenata za igru.
Nakon organiziranih radionica s roditeljima održat će se i Katarinski sajam na kojem ćemo prikazati dječje kreativne rukotvorine.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content