Božićna zvijezda

mt_gallery

U petak, 16. prosinca u 10,00 sati u našem vrtiću posjetili su nas studentice i studenti Učiteljskog fakulteta te izveli igrokaz za djecu u sklopu humanitarne akcije „Božićna zvijezda“. Ovom akcijom sakupljaju pomoć za one kojima je pomoć najpotrebnija. Roditelji DV Radost su se rado odazvali i sudjelovali u ovoj plemenitoj akciji, a djeca su s oduševljenjem pogledala vrlo zanimljivu i inspirirajuću predstavu studenata Učiteljskog fakulteta.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content