Božićna priredba u Radosti

mt_gallery

20. prosinca 2016. godine u 17 sati u prostorijama DV Radost održana je svečana Božićna priredba u kojoj su sudjelovale sve odgojno-obrazovne skupine. Djeca su pred roditeljima, bakama, djedovima i svim dragim gostima izvela prigodne recitacije, pjesmice, plesove i dramatizacije. Tako smo svi zajedno uz veselje, pjesmu i ples završili ovu godinu i zakoračili u Novu, uspješnu i sretnu Godinu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content