Vesela igra na snijegu!

mt_gallery

Zima i snijeg djeci pružaju raznovrsne mogućnosti za igru i zajedničke doživljaje koji povoljno utječu na djecje zdravlje i razvoj.
Djeca su doživjela bjelinu okoline, prekrivenih krovova i stabala, ljepotu snježnih pahuljica. Uživali su u šetnji vrtićkim dvorištem, pravili anđele u snijegu i uspoređivali tko je napravio najljepši lik. Natjecali su se tko će napraviti veću grudu, gađali u metu te bili u potrazi za ledenicama. Vukli su jedni druge na sanjkama što se pokazala kao najzanimljivija aktivnost. Osmijeh i sreća na dječjim licima najveći su dokaz da su uživali u snježnim aktivnostima te se radost igranja na snijegu pokazala kao neprocjenjiva!
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content