Mašti na volju, za masku najbolju!

mt_gallery

U našem vrtiću, djeca su upoznala pokladne običaje najviše kroz maskiranje i tradicijsko govorno i plesno stvaralaštvo. Igre kostimiranja, imitiranja, igre uloga, izražavanje emocija; sadržaji su i aktivnosti u kojima su djeca rado sudjelovala te se aktivno uključivala. Pjesmom, plesom, bučanjem i zvonjavom poticali smo smisao za humor, kreativnost, osobnost i orginalnost. Krajni cilj nam je bio njegovanje tradicionalnih običaja i zadovoljavanje jedne od primarnih potreba, a to je zabava!
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content