Veljača u znaku maškara

mt_gallery

Veljača je protekla u znaku maškara: djeca su kroz različite aktivnosti razvijala pozitivne stavove i odnose prema tradiciji i baštini samih poklada u našim krajevima kao i prema modernim pokladnim običajima čiji smo dio i ove godine bili i mi. Organizirali smo i maskenbal na kojem su djeca s velikom radošću i entuzijazmom sudjelovala sa svojim maskama i kostimima. Bilo je princeza, super heroja, vještica, bubamara, krokodila….i svi su plesali zajedno, častili se ukusnim krofnama koje nam je pripremio naš kuhar Stjepan. Na kraju ovog veselog mjeseca djeca starije skupine su bili dio velike pokladne svečanosti u našem gradu kao astronauti.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content