Radosni ožujak

mt_gallery

Zrake sunca su izmamile djecu na dvorište gdje svakodnevno uživaju u igri, druženju i lijepom vremenu. U sportskim i natjecateljskim igrama na dvorištu učimo se poštivanju pravila kao i kontroliranju emocija na svima prihvatljiv način. Proljeće je djecu inspiriralo i pti&calo na različita kreativna izražavanja: kistom, lutkama, olovkama, plastelinom, kinetičkim pijeskom, kolaž papirom. Hodnici vrtića su ukrašeni prekrasnim dječjim radovima u svim proljetnim bojama i oblicima, a iz soba odzvanjaju veseli dječji glasovi: „Pčelice zuje, pjesma se čuje, trešnjice ruje, proljeće je tu!“
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content