Dani Ivane Brlić Mažuranić – DV Radost

mt_gallery

U sklopu manifestacije ˝Dani Ivane Brlić Mažuranić˝ naš vrtić je svakodnevnim planiranim aktivnostima sudjelovao u upoznavanju sa životom i radom naše drage književnice. Scensko-glazbene dramatizacije, likovno-manipulativne aktivnosti, natjecateljske igre, ples i pjesma, mozgalice – sve u znaku Ivanine priče „Žabe traže kralja“. Kroz igru i zabavu upoznali smo djecu s Malikom Tintilinićem, Regočem i Kosjenkom, Šegrtom Hlapićem i drugim živopisnim likovima iz njenih drugih priča. Djeca su s radošću i entuzijazmom uronila u taj čarobni svijet hrabrosti, velikodušnosti i iskrenosti te će, nadamo se, nešto od toga ponijeti i sa sobom na vlastitom životnom putovanju.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content