Čarolija glazbe, plesa i pokreta

mt_gallery

U našem vrtiću tijekom godine djeca su uživala u glazbenim aktivnostima koje su priređivale studentice Ranog i predškolskog odgoja u sklopu provođenja oglednih aktivnosti iz metodike glazbene kulture. Na taj način djeci se omogućio aktivan doživljaj zvukova, glazbe i pokreta te glazbenom stimulacijom poticalo optimalan kognitivni i emocionalni razvoj djeteta, kao i njegova sposobnost kreativnog izražavanja i stvaranja. Uredio se prostor glazbenog centra, izrađujući od prirodno neoblikovanog materijala zvečke, šuškalice, ali i slikovni materijal na kojem su prikazani glazbeni instrumenti, knjige o glazbi i slikovnice. Susreti sa studentima djecu iznimno vesele, ali i obogaćuju njihovu spoznaju te potiču maštu i glazbeno stvaralaštvo.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content