Radna akcija roditelja i odgojitelja

mt_gallery

U subotu, 20.05.2017. godine organizirana je radna akcija uređivanja prostora dječjeg igrališta u našem vrtiću. Na veliku radost odgojitelja pridružili su nam se i roditelji koji su tijekom dana vrijedno uređivali vanjski okoliš vrtića. Od starih automobilskih guma napravili smo nove dvorišne elemente koji će obogatiti dječju igru tijekom boravka na svježem zraku. Napravili smo i nove pješčanike, klackalicu, cvjetnjake, a postojeće elemente obojili veselim bojama. Recikliranjem starih guma naše dvorište sada izgleda vrlo poticajno i veselo, a naša djeca oduševljeno uživaju u njemu. Hvala dragi roditelji na vašem vremenu, trudu i vrijednim rukama kojima ste uljepšali boravak vašoj i našoj djeci u vrtiću.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content