Posjet osnovnoj školi Vladimir Nazor

mt_gallery

Djeca starije skupine su posjetila OŠ Vladimir Nazor gdje su ih dočekali članovi stručnog tima i ravnateljica. Obilaskom škole djeca su se upoznala s prostorom, učenicima, djelatnicima škole, a poseban doček organizirali su im prvašići koji su im kratkim prigodnim programom poželjeli dobrodošlicu u školu. Djeca su vidjela knjižnicu, dvoranu, urede stručne službe i učionice u kojima će i oni najesen učiti i stjecati neka nova prijateljstva.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content