Nova pedagoška godina

mt_gallery

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu kroz istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige za vrtićki okoliš i početak jeseni. Naši najmlađi članovi uspješno se adaptiraju kroz igru i puno ljubavi svojih odgojiteljica, a oni malo stariji kroz igru i smijeh čekaju započeti novo poglavlje pripreme za školu. U listopadu smo s roditeljima obilježili Dane kruha i nastavili istraživati sve blagodati koje nam pruža jesen i njeni plodovi.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content