Geometrijski oblici i boje

mt_gallery

Ovaj mjesec u vrtiću protiče s upoznavanjem geometrijskih oblika i boja. To se posebno dojmilo naših najmlađih polaznika. Iako su tek u jaslicama jako se trude sudjelovati u aktivnostima koje im nude odgojiteljice. Tako smo naučili da svaka boja ima ime i kako ih razvrstati. Od geometrijskih oblika najviše nam se svidio krug jer je u njega najlakše skočiti. To nam je dobar uvod u prometne znakove i ponašanje u prometu pa nastavljamo s aktivnostima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content