Geometrijski oblici i boje

mt_gallery

Ovaj mjesec u vrtiću protiče s upoznavanjem geometrijskih oblika i boja. To se posebno dojmilo naših najmlađih polaznika. Iako su tek u jaslicama jako se trude sudjelovati u aktivnostima koje im nude odgojiteljice. Tako smo naučili da svaka boja ima ime i kako ih razvrstati. Od geometrijskih oblika najviše nam se svidio krug jer je u njega najlakše skočiti. To nam je dobar uvod u prometne znakove i ponašanje u prometu pa nastavljamo s aktivnostima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content