Dani Ivane Brlić Mažuranić

mt_gallery

U vrtiću smo obilježili Dane Ivane Brlić Mažuranić kroz radionice i dane otvorenih vrata. Djeca su tako naučila i ponovila neke stvari o našoj spisateljici. Oduševila ih je “sama” Ivana koja je čitala pripovjetku Regoč i Kosjenka uz ples vila i zvuke klarineta. Nakon toga su napravili veliki Legen grad od kocaka i neoblikovanog materijala. Bilo je tu, vilinih šešira, veselog sela, male Kosjenke i velikog Regoča uz mnoštvo plesnih koraka i likovnih djela u raznim tehnikama.
mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content