Dani Ivane Brlić Mažuranić

mt_gallery

U vrtiću smo obilježili Dane Ivane Brlić Mažuranić kroz radionice i dane otvorenih vrata. Djeca su tako naučila i ponovila neke stvari o našoj spisateljici. Oduševila ih je “sama” Ivana koja je čitala pripovjetku Regoč i Kosjenka uz ples vila i zvuke klarineta. Nakon toga su napravili veliki Legen grad od kocaka i neoblikovanog materijala. Bilo je tu, vilinih šešira, veselog sela, male Kosjenke i velikog Regoča uz mnoštvo plesnih koraka i likovnih djela u raznim tehnikama.
mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content