Učinimo naš vrtić ljepšim

mt_gallery

U sklopu našeg planiranog projekta „Učinimo naš vrtić ljepšim“, a kao dio obogaćenog programa vrtića, uspjeli smo urediti naš pješčanik. Betonski rubovi su sada pokriveni kvalitetnim drvenim fornama koje služe kao klupice za sjedenje te kao dodatna zaštita za našu djecu.
Hvala svim roditeljima koji su sudjelovali u radionicama na kojima smo zajedno izradili mnoštvo ukrasa koje smo potom uz njihovu pomoć uspješno i izložili te prodavali na Katarinskom sajmu. Sljedeću školsku godinu planiramo na takav način urediti i drugi pješčanik na dvorištu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

Skip to content