Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Volonteri u parku (Svjetski dan okoliša i Svjetski dan darivatelja krvi)

mt_gallery

mt_gallery

U subotu 9. lipnja, održale su se aktivnosti u sklopu projekta Živjeti zdravo-Volonteri u parku.

U suradnji s vrtićem Hlapić i Pčelica, Zavodom za hitnu medicinu, medicinskom školom i fitnes centar Flow održane su različite motoričke i kreativne aktivnosti za djecu, vježbe disanja i vježbe pravilnog držanja tijela te su se djeca imala priliku upoznati s vozilom i opremom hitne pomoći. Cilj aktivnosti je promicanje zdravog načina života te provođenje slobodnog vremena s obitelji na otvorenom.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Volonteri u parku

U sklopu projekta ˝Živjeti zdravo˝, sufinanciranog iz Europskog socijalnog fonda, čiji su nositelji HZJZ i ZZJZ, 19.svibnja održana je prva

Skip to content