Interaktivne radionice u DV Trnoružica

mt_gallery

Treća radionica povodom obilježavanja Međunarodnog dana dijabetesa održana je 16. studenog u DV Trnoružica, u suradnji s patronažnom sestrom Maricom Lucić. Putem jutarnjih aktivnosti kroz simboličku igru ˝U bolnici˝ te slikovnicu ˝Coco se vraća u vrtić˝ djeca su potaknuta u radionicu kroz koju su se odvijale razne perceptivne aktivnosti vezane uz osjetila, radno-praktične aktivnosti te igre povjerenja. Kroz različite aktivnosti u radionici i demonstraciju mjerenja šećera u krvi djeca su se upoznala s osnovama dijabetesa.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Matematika u vrtiću

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula

Skip to content