Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Bajkopričalica

mt_gallery

Protekla dva tjedna brodska pripovjedačica bajki Bajkopričalica Sandra Vukoja posjetila je devet vrtića i škola kako bi predškolarcima pripovijedala bajke i priče. Svojim posjetom iznenadila je više od stotinu djece koja su uživala putujući svijetom bajki. Zajedno s Bajkopričalicom letjeli su na zmajevim krilima, puhali vatru, bacali čaroliju. Bili su čarobnjaci, kapetani, vilenjaci, junakinje i junaci. Bili su premudri, pomalo luckasti, znatiželjni, bojažljivi i neustrašivi, ali što je najvažnije puno su se veselili. U nekim grupama pripovjedačica ispunila je želju malih bajkoljubaca te im pripovijedala svevremsku “Crvenkapicu”. Bilo je tu pjesme, plesa, gestovnih igara, puno pitanja za pripovjedačicu i maštanja. Radujemo se nekim novim susretima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content