Zima u DV Radost

mt_gallery

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao i broj djece koja su ispunila vrtić smijehom i pjesmom te žamorom dok su vrijedne ruke radile i stvarale. Mjesečna događanja su započela sa svima bliskom tematikom ptica u zimi i vremenskim prilikama vezanim uz ovaj zimski mjesec. Djeca su se upoznavala sa životom ptica i prilikama u kojima se nalaze tijekom zimskih mjeseci. Igara na snijegu bilo je na pretek.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Jesen u Radosti

Vratili smo se s praznika i u mjesecu rujnu započeli novu pedagošku godinu, istraživanje i upoznavanje promjena u prirodi, brige

mt_gallery

Dani Ivane Brlić Mažuranić

U vrtiću smo obilježili Dane Ivane Brlić Mažuranić kroz radionice i dane otvorenih vrata. Djeca su tako naučila i ponovila

Skip to content