Matematika u vrtiću

mt_gallery

Stvaralačka igra „kupovanja i prodaje“ u obiteljskom centru kod djece je pobudila prirodnu znatiželju za nešto novo i nepoznato. Potaknula se dječja znatiželja za matematiku u svijetu oko nas. Praktične aktivnosti koje se iskazuju brojanjem konkretnih predmeta, manipulacija raznim predmetima, umetanje, izrezivanje, mjerenje, crtanje, slaganje i sl. kod djece izazivaju velik interes. Kroz ponuđene materijale i aktivnost djeca su pokazala da imaju potrebu prebrojavati, svrstavati, odvajati, koristiti brojeve.  Matematika je bila prisutna u igrama građenja, glazbenim, pokretnim i dramskim aktivnostima te svim vrstama istraživačkih igara.
mt_gallery

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Djeca i promet

Dolaskom proljeća i toplijeg vremena djeca u skupini sve više pričaju kako se svakodnevno nalaze u prometu sa svojim biciklima

mt_gallery

Interaktivne radionice u DV Trnoružica

Treća radionica povodom obilježavanja Međunarodnog dana dijabetesa održana je 16. studenog u DV Trnoružica, u suradnji s patronažnom sestrom Maricom

Skip to content