Obavijest za predškolce

https://www.facebook.com/groups/1492390650933584/

Poštovani roditelji predškolaca,

zbog nemogućnosti ostvarivanja uobičajene suradnje u ovom periodu izvanrednih uvjeta rada Dječjih vrtića, šaljemo Vam podršku kroz različite aktivnosti i sadržaje namijenjene našim predškolcima. Grupa za predškolce započinje s radom 19.05. Novi sadržaji bit će Vam dostupni svakog utorka i četvrtka od 16 do 17h, te će Vam u navedenom periodu odgojiteljice biti dostupne za pitanja i savjete. Spomenutim sadržajima možete pristupiti preko navedenog linka.

Uprava Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Obavijest roditeljima – upis

Poštovani roditelji, za sva pitanja vezana uz upis i nastavak korištenja programa u periodu od 4.5.2022. do 18.5. 2022. godine

Skip to content