Obavijest o provedbi Programa predškole

Uzimajući u obzir pooštrene epidemiološke mjere vezane za rad s djecom, pripremu i održavanje prostorija u kojima borave djeca, zabranu boravka djece iz različitih odjela u istom prostoru te s obzirom da epidemiolozi upozoravaju na pogoršavanje epidemiološke situacije za vrijeme zimskih mjeseci, Upravno vijeće  donijelo je odluku da će program predškole početi u ožujku 2021. za svu djecu koja nisu obuhvaćena redovitim programom predškolskog odgoja. O početku provedbe programa predškole roditelji će biti pravovremeno obaviješteni na službenim stranicama Dječjeg vrtića.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Obavijest roditeljima – upis

Poštovani roditelji, za sva pitanja vezana uz upis i nastavak korištenja programa u periodu od 4.5.2022. do 18.5. 2022. godine

Skip to content