Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim uz maškare. Djeca su se po vlastitim željama maskirala u razne kostime i maskirani sudjelovali u igri, različitim aktivnostima i istraživanju. Vladala je vesela atmosfera, puna smijeha. U petak, 25.veljače, u svakoj odgojnoj skupini, održan je karnevalski ples, a nakon plesa djeca su se počastila fritulama.

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content