Aktivnosti na svježem zraku

Svakodnevni boravak na svježem zraku djeci pruža mnoge blagodati te mu, zbog toga, u našem vrtiću pridajemo veliku pažnju. Svakodnevno djeca odlaze na igru i boravak na svježi zrak, no ovoga puta djeci su ponuđene dodatne aktivnosti na svježem zraku. Djeci je omogućeno likovno izražavanje temperama i kredama, poligon za tjelesne aktivnosti, te od strane djece izrađeni dalekozori za promatranje ptica, vremena i okoliša.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Maškare u vrtiću Radost

Djeca dječjeg vrtića “Radost” u veljači su obilježavala dane maškara(poklade). Upoznati su sa simbolikom maškara i maskiranja, te običajima vezanim

mt_gallery

Zima u DV Radost

U vrtiću “Radost” mjesec siječanj je započeo radno i poprilično živo. Sa završetkom blagdanskih i prazničkih dana, polako je rastao

Skip to content