U svijetu bajki Ivane Brlić-Mažuranić

U okviru projekta U SVIJETU BAJKI IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ u vrtićima se organizira – otvoreni vrtići u poslijepodnevnim satima za djecu koja nisu polaznici vrtića i djecu polaznike  organiziraju se sklopovi aktivnosti pričaonice, igraonice, sportske, likovne i glazbene igraonice, sa sadržajima djela I. Brlić-Mažuranić u likovnim, dramskim, glazbenim, sportskim igraonicama

 U svim vrtićima realizira se prigodni program sa sadržajem djela I. Brlić-Mažuranić.

Vrtići sudjeluju  na manifestaciji na razini Grada u U SVIJETU BAJKI IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

U svijetu bajki – 2016.

I ove godine povodom manifestacije ˝U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić˝, na Trgu Ivane Brlić Mažuranić održana je izložba rukotvorina

Skip to content