˝Šeširi iz bajke Ivane Brlić Mažuranić˝

mt_gallery

U sklopu Dana Ivane Brlić Mažuranić-˝U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić˝, 18.04.2011., u Glazbenoj školi, održana je priredba ˝Šeširi iz bajke Ivane Brlić Mažuranić˝ na kojoj su sudjelovali vrtići ˝Pčelica˝, ˝Seka i braco˝ i ˝Hlapić˝.
Priredba je obogaćena stihovima poznate spisateljice koja su izrecitirala djeca srednje skupine vrtića ˝Pčelica˝ te revijom 40-tak šešira, tematski i izradom vezanih uz literarne motive i slikovne tragove iz spisateljičine ostavštine, koje su u sklopu projekta ˝Šeširi iz bajki Ivane Brlić Mažuranić˝, izradile odgojiteljice u suradnji s roditeljima.
Voditelji programa su bili odgojiteljica Mirjana Katalinić i gospodin Marijan Balen.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

U svijetu bajki – 2016.

I ove godine povodom manifestacije ˝U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić˝, na Trgu Ivane Brlić Mažuranić održana je izložba rukotvorina

Skip to content