Božićno vrijeme

mt_gallery

Božić je vrijeme radosti, ljubavi, darivanja. Razdoblje kada bi trebali djeci darivati svoje vrijeme i pažnju.
Cijelo razdoblje adventa traju pripreme za veliki blagdan – BOŽIĆ. U vrtiću se pripremamo s djecom razgovorom, pjesmama, paljenjem svake svijeće na adventskom vijencu, izradom ukrasa, čestitki, sijanjem pšenice…
U ovom preblagdanskom raspoloženju vrtić su posjetili studenti Učiteljskog fakulteta te poklonili prekrasnu predstavu praćenu glazbom. Organizirana je i Božićna svečanost na kojoj su prisustvovali roditelje kao dio prigodnog programa.
Starija skupina imala je radionicu za roditelje kako bi im pokazali kako izgleda jedan dan u vrijeme božićnih aktivnosti. Ujedno je to bila prilika za aktivno druženje djece i roditelja u ovo blagdansko vrijeme.
I za kraj posjetilo nas je nekoliko članova zbora župe Gospe Brze Pomoći kako bi djeci darovali Božićni koncert.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content