Tjelesno vježbanje

mt_gallery

Svakodnevno tjelesno vježbanje, koje se provodi u vrtiću, preduvjet je zdravog načina života, rasta i razvoja djece. Suradnja s roditeljima uključuje i njihovo sudjelovanje u odgojno-obrazovnom procesu. Gospođa Mirna Mikić, prof.kineziologije organizirala je sat tjelesne i zdravstvene kulture prilagođen djeci mlađe skupine te zajedno s odgojiteljicama potaknula djecu na sudjelovanje.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content