Suradnja s roditeljima

mt_gallery

Unaprjeđivanjem motoričkih sposobnosti djece kroz tjelesno vježbanje utječemo na njihov cjelokupni morfološki status i zdravlje organizma te zadovoljavamo potrebu djece za igrom, kretanjem i izražavanjem kroz pokret. Instruktorica fitnessa i aerobika, gđa Nina Živković, djecu mlađe skupine upoznala je s vježbama primjerenim njihovoj dobi.U uvodnom dijelu slijedile su vježbe za zagrijavanje i istezanje, zatim imitacije kretanja životinja i na kraju vježbe za umirivanje i relaksaciju te vježbe pravilnog disanja. Dinamična glazbena kulisa i otkrivanje noviteta u vježbanju pobudili su interes djece i potaknuli ih na sudjelovanje i pravilno izvođenje pokreta.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content