Studentska praksa

mt_gallery

Vrtić „Pčelica” je vježbaonica za studente druge i treće godine Sveučilišnog studija Ranoga predškolskog odgoja i obrazovanja Učiteljskog fakulteta u Osijeku iz kolegija Integrirani predškolski kurikulum. Studenti su radili u parovima, a glavna zadaća bila im je pripremiti cjelodnevne aktivnosti u starijoj skupini. Teme rada su se dogovarale u suradnji s mentoricom Mirjanom Katalinić, a pratile su događanja iz bliže okoline (U išćekivanju sv.Nikole, Darivanje, Ptice naših krajeva zimi). Za svaku temu postavljen je cilj, razvojne zadaće te planirane aktivnosti. Nakon kratkih poticaja slijedile su aktivnosti po centrima obogaćene različitim sredstvima, materijalima i sadržajima u koje su se djeca spontano uključivala.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content