Proljetnice

mt_gallery

Temom „Proljetnice” djeca srednje skupine upoznavala su se s karakteristikama godišnjeg doba i izgrađivali pozitivan odnos prema biljkama u sobi i cvijetnjaku. Obuhvaćene su različite aktivnosti od spoznajno-istraživačkih „Proljetnice u našoj sobi”, radno-praktičnih „Presađivanje proljetnica”, glazbene dramatizacije „Zvončić” te likovnih aktivnosti s različitim materijalima i tehnikama rada. Kroz ovakve načine rada proširuju se dječje spoznaje za svijet oko sebe, istraživanje i eksperimentiranje. Djeca su pokazala veliki interes za ove aktivnosti i spontano su se u njih uključivala. Dječji likovni radovi bili su originalni i neponovljivi, a izloženi zajedno stvorili su kreativnu cjelinu koja je estetski uljepšala prostor sobe dnevnog boravka.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content