Proljetnice

mt_gallery

Temom „Proljetnice” djeca srednje skupine upoznavala su se s karakteristikama godišnjeg doba i izgrađivali pozitivan odnos prema biljkama u sobi i cvijetnjaku. Obuhvaćene su različite aktivnosti od spoznajno-istraživačkih „Proljetnice u našoj sobi”, radno-praktičnih „Presađivanje proljetnica”, glazbene dramatizacije „Zvončić” te likovnih aktivnosti s različitim materijalima i tehnikama rada. Kroz ovakve načine rada proširuju se dječje spoznaje za svijet oko sebe, istraživanje i eksperimentiranje. Djeca su pokazala veliki interes za ove aktivnosti i spontano su se u njih uključivala. Dječji likovni radovi bili su originalni i neponovljivi, a izloženi zajedno stvorili su kreativnu cjelinu koja je estetski uljepšala prostor sobe dnevnog boravka.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ruke

Ruke im trebaju za igru. Vježbali su finu motoriku šake naglasili smo važnost higijene ruku. Potaknuti time nastale su simboličke

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

Skip to content