Oproštaj starijih skupina

mt_gallery

Početak lipnja u vrtićima je rezerviran za male maturante starijih skupina i njihov oproštaj od bezbrižnih dana u vrtiću. Zadnjih nekoliko tjedana vrijedno su uvježbavali glazbeno – scenski nastup za tradicionalnu završnu svečanost za Dan vrtića u koncertnoj dvorani „Ivana Brlić Mažuranić”. U pripreme su se uključili i roditelji izrađujući majice za nastup. Sve je to pratila bura pozitivnih emocija, a nastup i točku „Djeca poručuju odraslima” pamtit ćemo još dugo.
Oproštaj od vrtića zaokružili smo izletom „Upoznajmo svoj grad”. Uz vodstvo stručnog vodića krenuli smo u obilazak grada. Krenuli smo od tvrđave, preko glavnog gradskog trga „Ivana Brlić Mažuranić” pa šetnicom pokraj rijeke Save do samostana te ulicom Tome Skalice do hotela Art, odakle se iz restorana Vidikovac pružao prekrasan pogled na cijeli Slavonski Brod. U restoranu nas je dočekala bajkopričalica koja je djeci ispričala dvije priče uz animacije. Izlet je bio edukativan na kojem su se djeca upoznala s novim i zanimljivim podatcima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Galerokaz

Kroz mjesec prosinac i siječanj djeca starije I skupine DV “Pčelica” sudjelovala su u projektu GALEROKAZ – implementacija pripovjedačkih i

Skip to content